Новини факультету екологічної та техногенної безпеки

17 листопада 2014 року у Миколаївській міськраді відбулось нагородження найкращих студентів Миколаєва, а саме вручення стипендій міського голови.

22 жовтня студенти групи 2271 відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей.

У День Покрови Миколаїв відвідав Святійший Патріарх Київський та всієї Русі-України Філарет.

28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

13 листопада 2014 року студенти факультету екологічної та техногенної безпеки прийняли участь у толоці.

9 жовтня в ауд.360 Головного корпусу НУК ім. адм. Макарова відбулась зустріч студентів із солдатами 79-ої окремої аеромобільної бригади, які воювали в зоні АТО.

Урочисте вручення прапору України деканату ФЕТБ студентами факультету

У Миколаєві понад 1000 осіб взяли участь у патріотичному флешмобі

24 жовтня 2013 р на кафедрі екологічної безпеки та охорони праці факультету екологічної та техногенної безпеки відбувся захист магістерської дипломної роботи

2 липня в ауд. 360 відбувся перший випуск студентів факультету екологічної та техногенної безпеки НУК.

Сторінки