Екскурсія до музею "Старофлотські казарми"

22 жовтня студенти групи 2271 відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей.

Миколаївський краєзнавчий музей — обласний краєзнавчий музей у місті Миколаєві, найбільше зібрання матеріалів і документів з історії та культури, уродженців і персоналій Південного Прибужжя і міста Миколаїв. Так звані "Старофлотські казарми" приваблюють відвідувачів своєю атмосферою, яка дозволяє зануритись у нестримний вир історії нашого краю. За сприяння наукового співробітника музею Губської Тетяни Миколаївни, студентам факультету екологічної та техногенної безпеки було проведено захоплюючу екскурсію.

Варто зазначити, що початок колекціонування експонатів для музею датується ще 1792 роком. Серед експонатів представлено як старовинні речі часів Палеоліту, так і сучасні зразки. Одними з найцінніших є предмети археологічних розкопок з Ольвії та Криму, зброя запорозьких козаків, матеріали і артефакти з історії та становлення Миколаєва, суднобудівної промисловості міста тощо.

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова завжди сприяв культурному вихованню студентства і докладав максимум зусиль для створення культурно-освітнього довкілля студентів. Висловлюємо велику подяку Губській Тетяні Миколаївні за проведення екскурсії!