Перший випуск факультету екологічної та техногенної безпеки!

2 липня в ауд. 360 відбувся перший випуск студентів факультету екологічної та техногенної безпеки НУК.

Дипломи бакалаврів, спеціалістів та магістрів в цей день отримали випускники кафедри екологічної безпеки.

На урочистій церемонії вручення дипломів були присутні ректор НУК, завідувач кафедри екологічної безпеки Сергій Рижков, декан факультету екологічної та техногенної безпеки НУК Сергій Літвак, доцент кафедри екологічної безпеки Анна Трохименко та керівник Центру молодіжної політики та соціально-культурної роботи Олена Гіржева.

Від усіх присутніх лунали привітання та напутні слова випускникам Національного університету кораблебудування, а колишні студенти, в свою чергу, висловили слова подяки керівництву Університету та викладачам, які допомагали їм стати справжніми фахівцями своєї справи.

Щиро вітаємо перших випускників факультету екологічної та техногенної безпеки НУК!

Нехай знання та безцінний досвід, який ви набули у стінах нашого вищого навчального закладу, допоможуть якнайкраще реалізувати себе та досягти найвищих успіхів в обраній галузі! Бажаємо вам щастя та натхнення!