Флешмоб "No war"

У Миколаєві понад 1000 осіб взяли участь у патріотичному флешмобі

З нагоди 77-річчя Миколаївської області мешканці нашого міста зробили спробу встановити світовий рекорд за кількістю людей, що одночасно приймають участь у флешмобі. Таким чином, було взято курс на побиття попереднього рекорду Книги рекордів Гіннеса, що становив 820 осіб.

Для встановлення рекорду кожному учаснику видавалися пронумеровані браслети, які потрібно було показати перед камерами, що були встановлені біля входів на майданчик. Спочатку учасники вишикувалися у велетенську літеру "N", що символізує наше місто. А після цього на майданчик вибігли резервні учасники заходу, які вишикувалися у літери "o", "w", "a" та "r", таким чином сформувавши напис "No war", тим самим виразивши протест проти війни та підтримку миру в Україні.

Рекорд фіксувався з вертольоту та безпілотного літального апарату протягом 5 хвилин. Отож, зараховано чи не зараховано спробу встановити світовий рекорд громадськість дізнається вже через 2 тижні.

Важливо, що у флешмобі приймала участь активно налаштована молодь міста, серед яких було і близько 250 студентів Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. А студенти факультету екологічної та техногенної безпеки складали левову частку однієї з "п'ятидесяток", адже саме наші студенти є найактивнішими учасниками масових заходів університету та міста.