Рада молодих науковців

Новини Ради молодих науковців

Положення "Про Раду молодих науковців Національного університету кораблебудування"

Склад Ради молодих науковців Національного університету кораблебудування

Кращий молодий науковець НУК - 2012

У нашому університеті розпочався щорічний конкурс "Кращий молодий науковець НУК" 2012 року, який традиційно проводить Рада молодих науковців НУК за підтримки Науково-дослідної частини університету.

Для багатьох молодих науковців, які весь рік напружено працювали, приємною перевагою цього конкурсу є відсутність необхідності написання великих конкурсних документів та їх оформлення, а також малі затрати часу на реалізацію своєї участі у конкурсі. Для того, щоб взяти у ньому участь необхідно всього лише заповнити електронну анкету, у якій перелічити всі свої наукові здобутки за 2012 рік.

Заповнити анкету для студентів НУК.

Заповнити анкету для аспірантів НУК.

Заповнити анкету для молодих науковців НУК (віком до 35 років).

По три переможці конкурсу у кожній номінації планується нагородити грошовими преміями та дипломами. Щороку окрім основних 9 переможців, конкурсна комісія додатково нагороджує призами та грамотами учасників, які показали найкращі результати у своїх підрозділах (звичайно, за окремими інститутами).

Запрошуємо усіх бажаючих молодих науковців НУК (студентів, аспірантів та викладачів) брати участь у конкурсі і бажаємо подальших наукових успіхів.